
Človek je krhko bitje, ki lahko kaj hitro podleže svojim slabostim in se upre poti milosti, ki ga lahko edina dvigne na pravo raven.
V soboto, 19. decembra 2015, je bil zvečer ob 1930 v cerkvi sv. Lenarta Božični koncert mladinskega pevskega zbora iz naše župnije pod vodstvom g. Slavice Kurbus.
Hvaležnost našim pevcem se naj ujame z hvaležnostjo Bogu, ker so naši.
Tako jih lahko SLIŠITE.
Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI in TUKAJ.
Fotografije so prispevali: Maksimilijan Krautič in RSG.
Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije.. | |
| Sprejemam piškotke. Potrditev | |