Ko bi govoril človeške in angelske jezike, ljubezni pa bi ne imel, sem postal brneč bron ali zveneče cimbale.
In ko bi imel dar preroštva in ko bi poznal vse skrivnosti in imel vse spoznanje in ko bi imel vso vero, da bi gore prestavljal, ljubezni pa bi ne imel, nisem nič.

Romanje v Brestanico, 11. 2. 2017

Kolpingova družina vabi vse člane in ostale župljane na

VSAKOLETNO ROMANJE K MARIJI V SLOVENSKI LURD (BRESTANICO)

ki bo v soboto, 11. februarja 2017ob godu Lurške Matere Božje, Zdravja bolnikov.

Od 1030 naprej bo v baziliki možnost za sveto spoved, ob 1100 sveta maša na čast Mariji za zdravje.

Za prevoz iz Štajerske se obrnite na Štefana Hlevnjaka (031 504 250).

Verjamemo, da imamo vsi veliko prošenj za telesno in duševno zdravje, pa je to idealna prilika,
da se priporočimo Materi Mariji.

Vabljeni!

Obisk KD Tezno

V petek, 3. septembra 2013, nas je obiskala Kolpingova družina iz Tezna.

Kolpingova družina

Kolpingovo družino vodi gospa Darinka Breznik. Kontakt je mogoč v župnijski pisarni.

Spletna povezana na Kolpingovo združenje Slovenije.