
Človek je krhko bitje, ki lahko kaj hitro podleže svojim slabostim in se upre poti milosti, ki ga lahko edina dvigne na pravo raven.
V petek, 24. aprila 2015, popoldan so šli naši prvoobhajanci na duhovni vikend v Dominikov dom na Pohorje.
Zahvalimo se Bogu za te milosti, pa tudi vsem, ki so sodelovali: sestri Klari, animatorkam in animatorjem, gospe Miji, gospe Andreji, prevoznikom in drugim sodelujočim.
Takšno je bilo slovo v petek na lenarški avtobusni postaji.

Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije.. | |
| Sprejemam piškotke. Potrditev | |