
Človek je krhko bitje, ki lahko kaj hitro podleže svojim slabostim in se upre poti milosti, ki ga lahko edina dvigne na pravo raven.
V nedeljo 12. 10. 2014, so imeli naši Slovenjegoriški skavti začetek novega skavtskega leta ob 1500 pri cerkvici v Radehovi.
Pri skavtski maši so sprejeli v svojo sredino nove člane, od 3. razreda naprej. ![]()
Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI.
Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije.. | |
| Sprejemam piškotke. Potrditev | |