
Človek je krhko bitje, ki lahko kaj hitro podleže svojim slabostim in se upre poti milosti, ki ga lahko edina dvigne na pravo raven.
V četrtek, 3. julija 2014, je bil v naši cerkvi prav poseben koncert Državnega pevskega zbora Ambasador iz Filipinov.
Peli so že pri sv. maši ob 1900, sledil pa je še njihov koncert.
Bilo je prekrasno.
Da bi odmev lažje prišel med nas, povprašajte koga, kako je bilo. Mi pa vam ponujamo nekaj slikovnih utrinkov.
Bogu hvala in tudi občini Lenart za podporo.
Več fotografij si lahko pogledate v GALERIJI.
Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije.. | |
| Sprejemam piškotke. Potrditev | |