Sv.Lenart.jpg

Misel

Lenarška nedelja

V nedeljo, 3. novembra 2013, smo praznovali godovni dan farne župnije.

l4125-19

Iskrena hvala vsem, ki ste oblikovali praznovanje lenarške in zahvalne nedelje: g. nadškofu, g. kaplanu, g. naddekanu, katehistinjam in ministrantom, pevcem z organisti obeh zborov, zakristanu, vsem, ki ste krasili, čistili, vsem darovalcem rož, gospodinjam in vinogradnikom za pogostitev ter vsem, ki ste s prejemom zakramentov in molitvijo obogatili duhovno podobo praznika. Tudi letos gre zahvala našemu ključarju za aranžma dobrin zahvalne nedelje.

 

Kako je slavje potekalo, pa si lahko pogledate v galeriji.

Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information