
Človek je krhko bitje, ki lahko kaj hitro podleže svojim slabostim in se upre poti milosti, ki ga lahko edina dvigne na pravo raven.
26. oktobra 2013 je v prostorih škofijske gimnazije A. M. Slomška v Mariboru potekalo nadškofijsko srečanje za ministrante, ki so se ga udeležili tudi lenarški ministranti.
V kvizu o sveti evharistiji in o bl. Alojziju Grozdetu so Lenarčani dosegli 2. in 5. mesto (od skupno 16 prijavljenih ekip),
imeli pa smo tudi svojo ekipo v nogometnem turnirju, ki se je prav tako dobro odrezala.
Čestitamo!
Več fotografij pa si lahko ogledate v galeriji.
Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije.. | |
| Sprejemam piškotke. Potrditev | |