Ostani pri meni, nepojemajoča luč … Naj te razglašam ne da bi pridigoval: naj te oznanjam s svojim zgledom, s skrivno močjo, s tihim vplivom ljubezni.

John Henry Newman

Zaključili smo urejanje okolice cerkve

S posaditvijo cotoneaster dammeri major ali po slovensko panešplja, velikolistna prizemljika, smo zaključili urejanje okolice cerkve.

okolica cerkve

Hvala vsem, ki ste sodelovali: tlakovanje Muršec, drevesnici Omorika, g. Maksimilijanu Šumanu, g. Bogdanu Rojsu, g. Hansu Janezu Škofu in preostalim članom gospodarskega sveta, ge. Majdi Kuhar ter vsem darovalcem hrane in pijače. Hvala vsem župljanom in darovalcem finančnih sredstev, z zbiranjem sredstev - nabirkami in darovi bomo ta dela poplačevali. Hvala.