Kakor sonce vedno vabi, naj se vrnemo v njegovo toploto in svetlobo, tako nas Bog vedno vabi, naj se vrnemo k njemu, celo če smo se oddaljili dosegu njegove ljubezni.

John Powell

Srečanje udeležencev SDM v Panami, 24. marec

»Dragi sobratje duhovniki, dragi udeleženci svetovnega dneva mladih v Panami, dragi bratje in sestre!«

S temi besedami je mariborski nadškof metropolit msgr. Alojzij Cvikl v nedeljo, 24. marca, pri sv. maši ob 1000 pozdravil vernike župnije sv. Lenart v Slovenskih Goricah in mlade udeležence letošnjega svetovnega dneva mladih, ki so se v tej župniji skupaj z nadškofom zbrali na svojem srečanju.

foto3

foto16

foto25

foto1

Obiskali so tudi Zavrh in se povzpeli na razgledni stolp, si ogledali Štubicevo vilo ter spoznavali Majstrove sledi v Lenartu in okolici.

foto32

foto31

Romarji so za spomin in zahvalo nadškofu predali Slovensko zastavo z njihovimi podpisi, ki je prvotno bila v Panami namenjena svetemu očetu...

foto29

Več fotografij si lahko ogledate TUKAJ.

Vir: https://www.facebook.com/zupnijalenart/