
Človek je krhko bitje, ki lahko kaj hitro podleže svojim slabostim in se upre poti milosti, ki ga lahko edina dvigne na pravo raven.
V nedeljo, 7. 10. 2018, so naši Slovenjegoriški skavti v cerkvici v Radehovi začeli z novim skavtskim letom.
Priprave so se začele že takoj po 8.00 uri, ko je še bila okolica v megli.
Uradno odprtje skavtskega leta se je začelo s sveto mašo ob 15.00 uri, ki jo je daroval g. dekan Janko Görgner.
Skavti so med svoje vrste sprejemali tudi mlade, stare med 8 in 21 let.
Vse pa vabijo na svoja redna srečanja.
Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI.
Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije.. | |
| Sprejemam piškotke. Potrditev | |