Sv.Lenart.jpg

Misel

Toliko skrbi nas tlači … Ali ni do pike vse enako, kot pri nevernih?
Skrbi ostanejo, toda v drugačni luči! V luči zaupanja, da svoje skrbi NANJ preložimo.

mgr. Lojze Kozar 

Velikonočna vigilija, 31. marec

 

Na velikonočno soboto zvečer že nekaj let v naši župniji poteka velikonočna vigilija. Zaradi aprilskega vremena letos nismo bili popolnoma prepričani, če jo bomo lahko izpeljali po načrtih. A je vreme vzdržalo.

img 0701

Zato Bog povrni vsem, ki ste sodelovali pri velikonočni vigiliji: pevcem, godbi Mol, možnaristom, svečarjem, ministrantom, krasilcem, pa tudi tistim, ki ste pomagali čistiti cerkev, hvala za ozvočitev, zakristanom in drugim skritim sodelavcem.

img 0708-

img 0744

 

Vsem Bog povrni!

Fotografije: Foto Tone

Več fotografij si lahko ogledate v GALERIJI.

Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information