Sv.Lenart.jpg

Misel

Ostani pri meni, nepojemajoča luč … Naj te razglašam ne da bi pridigoval: naj te oznanjam s svojim zgledom, s skrivno močjo, s tihim vplivom ljubezni.

John Henry Newman

Usposabljanje župnijskih animatorjev

V soboto, 11. 1. 2014, je v naši župniji potekalo dekanijsko izobraževanje župnijskih animatorjev in drugih za duhovne poklice. Vodila ga je s. Štefka Klemen, sodelavka Centra za duhovne poklice nadškofije Maribor.
 
dsci0001

V imenu nadškofijskega Centra za duhovne poklice se je zahvalila za vse, kar smo v preteklem letu naredili za nove poklice. Bog je naša skupna prizadevanja v obilju blagoslovil s petimi novimi bogoslovci. Vsakega izmed njih se iz srca veselimo in se Bogu iskreno zahvaljujemo, ter še naprej zanje molimo. Zavedamo se, da je to delo zahtevno. Delež animatorjev pri tem je nenadomestljiv.

dsci0005Izobraževanja se je udeležilo lepo število ljudi iz naših župnij.

dsci0002
Več fotografij pa si lahko ogledate v galeriji.

Piškotke uporabljamo za izboljšanje naše spletne strani. Z uporabo naše spletne strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information