Kakor sonce vedno vabi, naj se vrnemo v njegovo toploto in svetlobo, tako nas Bog vedno vabi, naj se vrnemo k njemu, celo če smo se oddaljili dosegu njegove ljubezni.

John Powell

Gremo mi po božje

V našem župnišču je v soboto, 12. 4. 2014, od 900 do 1500 potekala delavnica za mlade Gremo mi po Božje, ki se je je udeležilo nekaj več kot 30 mladih iz naše župnije.

Zaročenca, ki sta člana gibanja Iskreni.net, sta predstavila pogled na človeško telo. Odgovorila sta na vprašanja: zakaj ženske v oglasih prodajajo vse, kako in čemu obdelajo ženske za naslovnice modnih revij, kdaj postaneš pravi moški in kdaj prava ženska…

Opoldne je sledilo kosilo, pice, po krajši pavzi pa se je delavnica še nadaljevala.
mladi
Zelo zanimive in življenjske izkušnje so bile predstavljene, kar je samo obogatitev za nadaljnjo pot.